Gdzie znajdę wypożyczalnię samochodów w Szczecinie?

Data dodania: 06.10.2019


Zaczął się rok szkolny, wielu rodziców szuka wypożyczalni samochodów, aby móc wozić swoje dzieci na zajęcia. Wynajem długoterminowy umożliwia użytkowanie najnowszych samochodów bez konieczności pilnowania wszelkich opłat i terminów przeglądów. Cała obsługa samochodu jest prowadzona przez wypożyczalnie, a użytkownik może cieszyć się samochodem bez żadnych zobowiązań i zmartwień. 

Jakie samochody można dostać w wypożyczalni?

Samochody, które można wynająć w wypożyczalni to auta typu:  Mini ,Mini Van, Van, Auta Kompaktowe, Premium oraz samochody dostawcze Mini, Midi i Maxi. Można wypożyczyć zarówno samochody z manualną jak i z automatyczną skrzynią biegów. Automatyczna skrzynia biegów to dla wielu kierowców duże ułatwienie i poprawienie komfortu jazdy. 

Jakie samochody są na wynajem w Szczecinie?

Na wynajem w Szczecinie można wziąć samochód z automatyczną skrzynią biegów, jak na przykład Toyota Auris Automat, to pojazd, który idealnie sprawdzi się jako reprezentacyjny samochód na spotkania lub służący do dojazdów do pracy i szkoły. Toyota Auris to dynamiczne i sprawne auto, z tempomatem i benzynowym silnikiem. Jeżeli potrzebujemy mniejszego samochodu jak Hyundai i20, z manualną skrzynią biegów i benzynowym silnikiem. Hyundai i20 to samochód typu Mini. To idealny samochód na wynajem do centrum miasta. Zaparkowanie tym autem nie sprawia większych problemów. W samochodzie jest klimatyzacja i pięć wygodnych miejsc. 

Samochody dostawcze na wynajem Szczecin

Samochody dostawcze na wynajem w Szczecinie to szeroka oferta od samochodów typu Mini Van, przez samochody dostawcze typu Midi, skończywszy na autach dostawczych Maxi. W zależności od potrzeb, wiele przedsiębiorstw decyduje się na wynajem samochodów dostawczych. Dzięki temu można szybko i tanio przewieźć jakiś towar bez konieczności zakupu auta. Wypożyczenie samochodu na większy transport jest tańsze niż wysyłka tego transportu przez przewoźnika. Dlatego wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie jest bardzo popularny i łatwy. Sprawdź jak szybko i łatwo można wynająć samochód dostawczy.

Jakie samochody dostawcze na wynajem w Szczecinie?

Samochody dostawcze, które są na wynajem w Szczecinie. To auta dostawcze o każdej ładowności. Począwszy od samochodów dostawczych typu Midi. Samochody dostawcze typu Midi to Renault Master, Citroen Jumper i Fiat Ducato. Po samochody dostawcze typu Maxi, czyli Renault Master Plandeka, Citroen Jumper do 3,5 tony.

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych Szczecin

Fado – najem w Szczecinie – pewnie, szybko i tanio.