Wynajem krótkoterminowy – wygodna jazda i pełna mobilność.

Data dodania: 02.01.2018


Wypożyczalnia samochodów to opcja z której z roku na rok korzysta coraz więcej osób – szczególnie są to firmy, które wypożyczają auta na kilka miesięcy lub nawet lat. Pomimo tych tendencji najpopularniejszy wciąż jest wynajem krótkoterminowy, który daje nam możliwość wygodnej podróży i pełnej mobilności niezależnie od miejsca w którym się akurat znajdujemy.

Czym charakteryzuje się wynajem krótkoterminowy i co właściwie oznacza to pojęcie? Taki typ wynajmy obejmuje okres od 1 do 30 dni. Coraz częściej pojazd można wypożyczyć nawet na dosłownie kilka godzin, jednak najwygodniejszym sposobem rozliczenia jest 24-godzinne. To rozwiązanie jest niezwykle popularne wśród osób prywatnych, a nawet firm, które wysyłają pracowników w podróże służbowe.

wypożyczalnia samochodów Szczecin 

Taka usługa jak wynajem auta na okres od 1 do 30 dni jest niezwykle elastycznym i korzystnym rozwiązaniem, które wyróżnia się wieloma zaletami. Porównując wynajem długoterminowy, który obejmuje czas najmu od 24 do 60 miesięcy i krótkoterminowy, wypożyczanie samochodu na kilka dni lub ewentualnie tygodni będzie zdecydowanie znacznie korzystniejszym rozwiązaniem dla firm, które nie potrzebują wynajmować samochodu przez okrągły rok, a jedynie sezonowo. Jakie są najważniejszy zalety takiego rozwiązania? Szybki czas realizacji usługi, dzięki dużej dostępności aut od ręki i niemal natychmiastowa mobilność, którą zyskujemy wraz z wypożyczonym autem.

W takim miejscu, jak wypożyczalnia samochodów możemy zyskać nieograniczony wręcz dostęp do samochodów różnych klas i marek. Następnie czeka nas komfortowa jazda, a jeśli chodzi o jakość wypożyczanych aut, możemy być spokojni o dobry stan techniczny pojazdów. Warto wspomnieć również, że wynajem krótkoterminowy to brak zobowiązań na okres dłuższy niż miesiąc.

Jeżeli zdecydowaliśmy się skorzystać z usług miejsca takiego, jak wypożyczalnia samochodów i jest to duża firma – możemy oddać nasze auto w dowolnym mieście – niekoniecznie w tym z którego braliśmy auto. Wystarczy wcześniej ustalić szczegóły zwrotu z wypożyczalnią i cieszyć się wygodą tego rozwiązania. Jeżeli zakup nowego samochodu jest dla ciebie bądź twojej firmy zbyt dużym wydatkiem, wynajmij samochód w takim miejscu jak wypożyczalnia aut i otrzymaj go po wypełnieniu zaledwie kilku formalności.

Krótkoterminowe wypożyczanie auta jest rozwiązaniem, na które decydują się zarówno pracownicy firm jak i klienci prywatni. W zależności od naszych aktualnych potrzeb, może być to samochód luksusowy – odpowiedni na biznesowe spotkanie służbowe, pojemne auto rodzinne na wakacje bądź pakowny pojazd firmowy, który będzie przez nas użytkowany przez dłuższy czas.

Wynajem samochodów Szczecin