Wypożyczalnia samochodów – prezentacja firmy Fado Auto

Data dodania: 13.01.2017


Firma Fado to wypożyczalnia samochodów działająca od ponad 10 lat na terenie Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego. Firma zaczynała od wynajmu aut dostawczych, jednak z czasem rozszerzyła ofertę również na auta osobowe klasy ekonomicznej, komfortowej oraz wieloosobowe busy.

Bardzo dobra obsługa klienta potwierdzona licznymi referencjami, elastyczne podejście, świetne warunki wynajmu długoterminowego oraz to co najważniejsze, nowoczesna flota aut osobowych i dostawczych, powoduje, iż firma stale się rozwija. Fado Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych oraz Osobowych, codziennie pracuje na miano lidera na lokalnym i ogólnopolskim rynku.

Firma współpracuje z towarzystwami  ubezpieczeniowymi, dealerami aut oraz autoryzowanymi serwisami, dzięki czemu wielu klientów może bezpiecznie wrócić do domu po zdarzeniach drogowych.

Od początku funkcjonowania firmy, najważniejsi byli jej klienci, dzięki ubezpieczeniom OC i AC na całą Europę, liczni przedsiębiorcy rozwijają swoje firmy dostarczając lub odbierając produkty oraz ludzi z miast całej Europy.

Auta firmy Fado stale pokonują wymagające trasy, jak te ze Szczecina na półwysep Iberyjski, do Włoch, Francji czy Niemiec, naszego najbliższego i największego sąsiada, czołowej gospodarki Unii Europejskiej jak i Świata.

Zalety firmy Fado:

  • Uczciwe regulaminy oraz umowy bez ukrytych zapisów
  • Niska kaucja
  • Nowoczesna flota auto dostawczych
  • Nowoczesna flota aut osobowych
  • Położenie w dogodnej lokalizacji z parkingiem, stacją benzynową oraz myjnią w obrębie placu
  • Ubezpieczenia OC i AC honorowane w całej Europie
  • Przejrzyste warunki w razie stłuczki z winy wynajmującego, możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia
  • Biuro czynne w elastycznych godzinach, również nocnych
  • Rozliczenie za pomocą gotówki, karty lub przelewu

fado auto szczecin

Opinie klientów:

Jan / Szczecin

Wypożyczałem w Fado auto dostawcze Fiata Ducato L3H2. Auto było nowe, wyposażone w tempomat, klimatyzację, czujnik parkowania z tyłu oraz radio cd sterowane z kierownicą oraz połączenie bezprzewodowe telefonu. Kaucja to jedynie 500 zł, bez blokady kilku tysięcy złotych jak w innych sieciowych wypożyczalniach. Polecam firmę Fado ze Szczecina jako Wypożyczalnię Samochodów godną zaufania

Tomasz / Gorzów Wielkopolski

W Fado wypożyczyłem nowe auto Fiat Ducato L4H3 MAXI z potężnym silnikiem 2,3 MultiJet.  Auto nowe, komfortowo wyposażone, trasa ponad 800 kilometrów z pełną paką, przebiegła doskonale, tempomat nowoczesny system audio umiliły spędzony za kółkiem czas.

Dane firmy:

FADO Wypożyczalnia Samochodów Szczecin
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO), 71-001 Szczecin

tel. kom.  +48 697 87 87 87
e-mail: biuro@fadoauto.pl